Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Sally Ms. Sally
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Suntronic New Materials Technology Co., Ltd.

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Стилови на врата и Wallид
Стилови на врата и Wallид
Стилови на врата и Wallид

Стилови на врата и Wallид

Единечната цена: USD 4.8 - 5.5 / Piece/Pieces
Начин на плаќање: T/T,Western Union
Incoterm: FOB
Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces
Време на испорака: 3 Денови

Контакт сега Додади во корпа

Основни информации

  Модел бр.: D212

  Material: Polyurethane

Additional Info

  Пакување: 5PCS / CTN

  Продуктивност: 60PCS/DAY

  Бренд: ДСМ

  Транспорт: Ocean,Land,Air

  Место на потекло: Кина

  Способност за снабдување: 1800PCS/MONTH

  Сертификат: ISO9001:2008

  HS код: 39259000

  Порт: Yantian,Shenzhen

Опис на производот

Можете да трансформирате нова врата со DSM декор Полиуретански педимент и пиластер. Архитектурата му дава на вратата прекрасен изглед.

Содржината на пена од ПУ обично се дискретни украси, но тие делуваат многу како рамки за сликање за да го опкружат погледот.

Спецификации:

1) мала тежина, лесна за пренесување и инсталирање

2) Отпорен на вода, отпорен на топлина

3) Различни модели на располагање

Нашата услуга:
1. Фабрика директна продажба со одличен квалитет, разумна цена и услуга од прва класа.
2. Навремена достава до секој агол на светот.
3. Силниот капацитет на снабдување, високо-технолошки вештини и напредната опрема сигурно можат да го исполнат барањето на клиентите.
4. Лансирање на нови дизајни за секоја категорија секоја година.
5. Исклучителна изработка. Сите производи 100% прегледани.
6. Преференцијална пратка од познатата компанија за испорака.
7. Одлична услуга по продажбата.


Ние произведуваме PU Crown Mouldings, PU тавански рози, PU колони, PU ќошиња, PU Corbels, PU Pilasters, врата и прозорец опкружувачки, пиластири за врати и прозори, врата и прозорец рамка, лизгачки прозорци панели , добредојдени да не контактирате!Категории на производи : Опкружувачка врата и прозорец > Додатоци за врати и прозори

Е-пошта на овој добавувач

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи