Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Sally Ms. Sally
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Suntronic New Materials Technology Co., Ltd.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Suntronic New Materials Technology Co., Ltd.

Materiale Ndërtimi Huizhou Dingshengmei Co, Ltd , është një prodhues dhe eksportues i materialeve dekorative poliuretani (PU), të vendosura në Guangdong në Kinë, Ne kemi rreth dymbëdhjetë vjet OEM dhe përvojat e shitjes. D për shkak të rritjes së kompanisë, ne u zhvendosëm në adresën e re, dhe riemërtuar Suntronic Re Materiale Teknologjia Co, Ltd Ne kryesisht prodhojmë dhe eksportojmë elemente dekorative arkitektonike poliuretani për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm, duke përfshirë Formëzimet e qosheve poliuretani, formacionet e paneleve poliuretani, qoshet poliuretani, rrathët poliuretani, trëndafilat e tavanit poliuretanik, pilastrat poliuretani, kollonat poliuretani, kolonat poliuretani, stolitë e mureve poliuretani, etj. me peshë të lehtë, të papërshkueshëm nga uji, kundër zjarrit, të lehtë dhe të shpejtë për t'u instaluar, anti-erozion, dhe mbrojtjen e mjedisit, materialet tona dekorative PU përdoren në shtëpi, restorant, hotel, sallon, klub, dyqan, sallë konferencash, etj. Dizajn të ndryshëm, dhe model i hollë dekorativ. Ne mirëpresim sinqerisht klientët të mostrës me porosi. Materialet tona dekorative PU janë kaluar certifikimit CE dhe Free-CFC. Meqenëse kemi partnerë të mirë për të na furnizuar me lëndë të parë, ne bëjmë lëndë të parë për produktet tona përfundimtare, kemi përparësi në çmimet dhe teknologjinë në krahasim me konkurrencën tonë; Kështu, ne mund t'u ofrojmë klientëve tanë produkte dhe shërbime të qëndrueshme dhe të vazhdueshme. materialet tona dekorative PU eksportohen në tregun botëror, të tilla si Evropa, Amerika, Azia, Afrika dhe Australia, vendet e Lindjes së Mesme, etj. gjithmonë kemi ofruar shërbime dhe produkte të kënaqur për klientët tanë në të gjithë botën.

Product Showcase

Formimi i paneleve dekorative PU

Formimi i paneleve dekorative PU

PU, dekorimi PU i zbukurimit të paneleve zbukuruese CP292 është dizajnuar me gjethe trëndafili . Një derdhur hekurudhor karrige është një shirit i hollë i derdhur që shkon rreth dhomës në lartësi rreth karrige. Stilistikisht, një hekurudhë karrige ndihmon në shtimin e proporcionit me një dhomë dhe mund të përdoret për...

Formimi më i famshëm i kurorës së UP-së

Formimi më i famshëm i kurorës së UP-së

CC122 është formimi i kurorës popullore PU , Rococo dhe Egg Crown Moulding në shitje për një çmim të shkëlqyeshëm. Formimi i kurorës është një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të përmirësuar në mënyrë dramatike elegancën e çdo shtëpie. Ndërsa ato fillimisht ishin prej druri ose suva të rëndë, punimet...

Formimi i ri i polikurethit në kornizë

Formimi i ri i polikurethit në kornizë

New Polyurethan e Cornice Formimi CC352 është Formimi i Lartë Cornice , i cili është i ri i projektuar Kornizë derdhur, ne projektimin këtë stlye në bazë të kërkesës së tregjeve, New kornizë derdhur gjerësia është 7.2cm, kjo madhësi është shumë i mirëpritur për dekorim tonë në shtëpi. Pavarësisht nëse është klasike...

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

 • Tel:86-751-5556601

  Celular: +8613500183980Contact me with Whatsapp

 • Adresë:No.7, Jinling Fifth Road, Lechang Industrial Transfer Industrial Park, Lechang City, Shaoguan, Guangdong

  Vendi / Rajoni:China

 • Faqja e internetit:https://www.dsmdecor.com

  Bossgoo Showroom:http://dsmdecor.sq.bossgoo.com

 • WeChat: L58517675

  Email:sally@dsmdecor.com

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta